اجاره تلویزیون ال سی دی
در بعضی از مراسم ها جهت نمایش تصویر به مهمانان از تلویزیون های LCD استفاده می کنند.شما می توانید از یک تلویزیون بزرگ جهت نمایش استفاده کنید و یا چند تلویزیون با سایز کوچکتر را به هم متصل کنید.تلویزیون های ایران رنتر در سایز های مختلف و با برند های سامسونگ،پاناسونیک،ال جی و سونی ارائه می شود.
لیست قیمتی اجاره تلویزیون LCD
اجاره lcd برای بیشتر از 1 روز دارای تخفیف است.

چرا یک تلویزیون ال ای دی (LED) یا ال سی دی (LCD) اجاره کنیم؟

فرض کنید می‌خواهید در یک نمایشگاه شرکت کنید و تمام لوازم مورد نیاز مربوط به تجهیزات نمایشگاهی از قبیل میز، صندلی، بروشور، آکاتالوگ و کارت‌های ویزیت مربوط به شرکتتان را چاپ کرده‌اید. حال می‌خواهید غرفه‌ی شما برای بازدیدکنندگان جذاب باشد و بیشتر با کارهای شما آشنا شوند. اجاره ال ای دی یا ال سی دی می‌تواند این کار را برای شما آسان سازد. اما چه‌طور؟ با اجاره تلویزیون و قرار دادن آن در محل مناسبی خارج از غرفه، در محل عبور و مرور بازدیدکنندگان و پخش فیلم‌هایی در ارتباط با محصولات شرکت می‌توان طیف زیادی از افراد را به سمت آن شرکت جذب کرد. همچنین اگر قصد برگزاری همایش را دارید و نیاز دارید که اطلاعات مربوط به همایش برای بازدیدکنندگان به‌راحتی پخش شود، اجاره تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی یک راه مناسب است. اجاره ال سی دی نمایشگاهی یا ال ای دی نمایشگاهی این مزیت را دارد که برای بسیاری از شرکت‌ها می‌تواند کار تبلیغات را آسان کند و بازدیدکنندگان تنها برای پرسیدن سوال‌های تخصصی به آن‌ها رجوع کنند. تلویزیون‌های ال سی دی یا ال ای دی در اندازه‌های متفاوتی از 22 اینچ تا نمایشگرهای بسیار بزرگ یا به‌اصطلاح غول پیکر وجود دارند که می‌توان آن‌ها را روی براکت بر روی دیوار غرفه‌ها و سازه‌های نمایشگاهی نصب کرد.

اما اجاره lcd بهتر است یا ال ای دی؟

هر کدام از این‌ها مزایا و معایب خود را دارند. نکته‌ی مهم در ارتباط با انتخاب هرکدام این است که با توجه به نیازتان از آن‌ها استفاده کنید. وقتی یک تلویزیون ال سی دی اجاره می‌کنید به راحتی می‌توانید کارهای نصب و راه‌اندازی آن را انجام دهید ولی زمانی‌که می‌خواهید از یک ویدئو پروژکتور یا تلویزیون شهری استفاده کنید، باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

در هنگام اجاره تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی باید به نکاتی توجه داشت زیرا انتخاب هر کدام قیمت‌های متفاوتی دارد و شما باید ببینید کدام‌یک مقرون‌به صرفه‌تر است. در صورتی‌که می‌خواهید تصویر با کیفیت بالا ولی در اندازه‌ی کوچک نمایش داده شود اجاره lcd نمایشگاهی بهتر است. در صورتی‌که می‌خواهید تصویر در اندازه‌ی بسیار بزرگ در نمایشگاه یا همایش نمایش داده شود، استفاده کردن از تلویزیون ال ای دی مناسب‌تر است. همچنین اگر قصد نمایش تصویر در ابعاد و کیفیت متوسط را دارید، اجاره ویدئوپروژکتور بسیار مقرون به‌صرفه‌تر است.

همانطور که در متن بالا ذکر شد اجاره lcd نمایشگاهی، ال ای دی یا حتی ویدئوپروژکتور هرکدام کاربرد خود را دارد. در مرحله‌ی اول شما باید به نیازتان توجه کنید و در مرحله‌ی بعد یه انتخاب درست انجام دهید که البته در این میان میزان بودجه‌ای که می‌خواهید برای این کار اختصاص دهید بسیار مهم است.

قیمت اجاره ال سی دی

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.