حتما شما هم در کنسرت ها و یا بعضی از جنگ ها(همچون جشن رمضان) تلوزیون های بزرگی که در پشت استیج ها نصب می شود را مشاهده کرده اید.به این نوع تلوزیون ها در اصلاح تلوزیون های شهری می گویند.

تلوزیون شهری رقیبی با کیفیت در مقابل ویدئوپروژکتور ها هستند که کیفیت تصویر بالایی را برای جمعیت های زیاد به نمایش می گذارند.

اجاره تلوبزبون شهری بر اساس متراژ مورد نیاز مشتری می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر مقاله “با تلویزیون های شهری بیشتر آشنا شویم” را مطالعه نمایید.

لیست قیمتی اجاره تلویزیون شهری

کاربردها و مزایای اجاره تلویزیون شهری

یکی از راه‌های تبلیغ برای محصولات مختلف استفاده از رسانه‌های متفاوتی از قبیل رادیو، تلویزیون و راه‌های ارتباط مجازی از قبیل اینترنت است اما امروزه از دیگر راه‌ها نیز برای گسترش تبلیغات استفاده می‌شود. یکی از آن‌ها که طرفداران زیادی دارد استفاده کردن از تلویزیون شهری است. این تلویزیون‌ها روی پایه‌هایی بزرگ و در مسیر عبور و مرور افراد به‌خصوص در چهار راه‌ها نصب می‌شوند. با این کار می‌توان از زمان‌های عبور و مرور مردم در خیابان‌ها برای این کار استفاده کرد تا بدون هیچ‌گونه اتلاف وقت به هدف مورد نظر رسید. قرار گرفتن آن‌ها روی پایه‌های بزرگ یا حتی نصب آن‌ها روی ساختمان‌های بزرگ استفاده کردن از آن‌ها را نیز بسیار آسان‌تر ساخته است. اجاره تلویزیون شهری با توجه به کاربردی که دارد در کنار دیگر تبلیغات رسانه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است.

تلویزیون شهری را بیشتر به نام تلویزیون شهری LED می‌شناسند زیرا تمام تصاویری که روی این تلویزیون بزرگ دیده می‌شود، توسط LED‌های کوچکی با رنگ‌های مختلفی و در فواصل متفاوت در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، نمایش داده می‌شود. قیمت اجاره تلویزیون شهری با توجه به ابعادی که برای کارتان در نظر می‌گیرید متفاوت است. تمام LED‌هایی که در تلوزیون شهری استفاده می‌شود، در بلوک‌های جداگانه‌ای در کنار یکدیگر قرار دارند. می‌توان تعداد این بلوک‌ها را اضافه کرد تا به اندازه‌ی مورد نظر برای نمایشگر رسید. هرچه تعداد در نظر گرفته شده برای بلوک‌ها بیشتر باشد، میزان اجاره تلویزیون شهری بیشتر خواهد بود.

علاوه بر موارد ذکر شده،اگر بخواهیم به یکی دیگر از کاربردهای تلویزیون شهری LED اشاره کنیم، محل استفاده‌ی آن است. برخی از آن‌ها در محیط‌های باز نظیر چهارراه‌ها، بزرگ‌راه‌ها، فرودگاه‌ها و غیره استفاده می‌شوند که Outdoor نام دارند و برخی دیگر در محیط‌های بسته نظیر ورزشگاه‌ها یا فروشگاه‌های سرپوشیده به‌کار می‌روند که Indoor نامیده می‌شوند. هرچند که برای خرید یا اجاره‌ تلویزیون شهری باید نکات مختلفی در نظر گرفته شود اما کاربرد جالب و مناسب آن، این فرصت را برای صاحبان شرکت‌ها به‌وجود می‌آورد تا یکی از راه‌های تاثیرگذار برای فروش محصولاتشان را امتحان کنند.

ارسال یک نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.