ایران رنتر

ایران رنتر یک وب سایت اجاره آنلاین تجهیزات است که شما می توانید کالاهایی را که قصد استفاده موقتی از آن ها را دارید به صورت آنلاین اجاره کنید.در حال حاضر دسته هایی که ایران رنتر اجاره می دهد شامل لوازم تصویری،لوازم صوتی،تجهیزات مراسم،کنسول های بازی،لوازم ادرای و دوربین می باشد.در آینده این دسته ها افزایش خواهد یافت.

شیوه اجاره آنلاین

پس از انتخاب تجهیزات مورد نیاز شما می توانید با اضافه کردن آن ها به سبد اجاره برای یک مدت معین وسایل مورد نیاز خود رااجاره کنید.اجاره آنلاین در ایران رنتر در ۴ مرحله “ورود به ایران رنتر”،”تکمیل اطلاعات سفارش”،”مشاهده فاکتور” و” پرداخت”انجام می شود.

1

تایید کارشناسان ایران رنتر

کارشناسان ایران رنتر پس از دریافت سفارش از جانب مشتریان سفارش را تایید  میکنند و از طریق تماس تلفنی هماهنگی هایلازم را برای ارسال تجهیزات انجام می دهند.در این مرحله بر اساس کالای انتخابی ضمانت های لازم به مشتریان اطلاع داده می شود.

2

روش های ارسال

ارسال تجهیزات تنها از جانب ایران رنتر انجام می شود.بر اساس حجمی که مشتریان سفارش می دهند تجهیزات با یکی ازروش های پیک،سواری و یا وانت بار ارسال می شود.در صورتی که وسایل مورد نیاز مشتریان از قبل رزرو شده نباشد سفارشات در همان روز ارسال می شود.

3

روش های پرداخت

مشتریان می‌توانند به روش‌های زیر هزینه اجاره سفارش‌های خود را پرداخت نمایند :

4

۱- درگاه اینترنتی
مشتریان محترم می‌توانند با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب دارای رمز دوم، هزینه اجاره سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

۲-پرداخت نقدی
مشتریانی که تمایل دارند هزینه اجاره سفارش خود را به‌صورت نقدی پرداخت کنند، می‌توانند با حضور در دفتر ایران‌رنتر، مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند.

۳-کارت به کارت
مشتریان می‌توانند هزینه اجاره سفارش خود را توسط تمامی کارت‌های عضو شتاب به شماره کارت زیر واریز نمایند:
شماره کارت:7342-6026-3377-۶۱۰۴ (بانک ملت به نام حمید حق رنجبر)

۴-واریز به حساب
مشتریان می‌توانند هزینه اجاره سفارش خود را با مراجعه به شعب بانک‌ها به شماره حساب زیر واریز نمایند:
شماره حساب: 5425066158 (بانک ملت به نام حمید حق رنجبر)

هزینه های ارسال

1232

هزینه ارسال و بازگشت پیک موتوری:20000 تومان

ویژه تجهیزات کوچک و قابل حمل با پیک موتوری (دوربین،کنسول های بازی و بازی،لپ تاپ به تعداد محدود،ویدئو پروژکتور بدون پرده)

هزینه ارسال و بازگشت خودروی سواری:40000 تومان

ویژه تجهیزاتی که بتوان با خودروی سواری حمل کرد (تلویزیون،ویدئو پروژکتور و پرده،دستگاه ترجمه همزمان،پکیج های صوتی و نور پردازی،سیستم های کنفرانسی،تریبون،واکی تاکی،اقلام کوچک نمایشگاهی)

هزینه ارسال و بازگشت وانت بار:80000 تومان

ویژه تجهیزات حجیم ( تلویزیون شهری،صندلی،تجهیزات بزرگ نمایشگاهی،تجهیزات بزرگ صوتی همچون XA2 ،استیج و اسپیس)

هزینه ارسال و بازگشت خارج از تهران:

بر اساس شهر مورد نظر محاسبه می شود.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران رنتر تماس نمایید.

پوشش سراسری

شرکت ایران رنتر در راستای خدمت رسانی به تمام کشور عزیزمان و همچنین گسترش فعالیت های خود اقدام به پوشش سراسری ایران نموده،
ارسال به تمام نقاط ایران به این صورت است که هزینه ارسال وسایل به عهده خود سفارش دهنده است پس بدیهی است که این امکان برای سفارش های با مبلغ بالا به صرفه است.

iran

تخفیف روزهای بیشتر

در صورت افزایش تعداد روزهای اجاره،مشتریان می توانند از تخفیف های زیر استفاده نمایند:
اجاره به مدت 2 الی 4 روز:20% تخفیف
اجاره بیش از 4 روز:30% تخفیف

ضمانت5ایران رنتر براساس مدل کالا از سه روش کلی جهت ضمانت استفاده می کند:
تحویل به مکان ثابت به همراه دریافت مدارک شناسایی
دریافت ودیعه به ارزش مبلغ واقعی کالا
ارسال متخصصین جهت حضور در رویداد(ویژه کالاهای مربوط به مراسم ها)

پیگیری سفارش

2123

پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن ،وضعیت سفارش شما در همه مراحل از طریق ارسال ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.برای پیگیری بیشتر می توانید با واحد پشتیبانی ایران رنتر تماس نمایید.

شرایط بازگشت کالا

iranrenter

کالاها طبق قرارداد در بازه‌ی زمانی مشخص اجاره داده می شود. مشتریان ملزم هستند تا در زمان مشخص شده کالا را با همان شرایط دریافتی از ایران رنترتحویل نمایند.در صورت بروز هر گونه خسارتی بر روی کالا اجاره کننده موظف به پرداخت غرامت به ایران رنتر می باشد.

لغو سفارش

xx

مشتریان می توانند در هر زمانی سفارش خود را لغو کنند.در صورتی که سفارشی در مرحله ارسال شده قرار بگیرد هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

تمدید مدت زمان اجاره

time

در صورتی که مشتریان قصد تمدید مدت زمان اجاره کالای خود را داشته باشند می توانند با اطلاع به مرکز پشتیبانی ایران رنتر و پرداخت مبلغ اجاره دوره جدید سفارش خود را تمدید کنند.

خرید کالای اجاره شده

iranrenter

در صورتی که مشتری کالایی را اجاره کرد و پس از اتمام مدت قرارداد قصد خرید آن کالا را داشته باشد با هماهنگی هایی که با واحد پشتیبانی مشتریان انجام می شود امکان این عمل وجود دارد.

بازه زمانی

iranrenter

منظور از اجاره یک روز کالا یک بازه زمانی ۲۴ ساعته می باشد.در مورد کالاهایی که جهت برگزاری یک رویداد با حضور کارشناسان ایران رنتر انجام می شود این بازه ۸ ساعت کاری می باشد.

خدمات خارج از تهران

iranrenter

بله.این خدمت صرفا برای کالاهایی است که برای یک رویداد اجاره می شود و نیاز به اپراتور متخصص دارد.جهت اطلاع از جزئیات با واحد پشتیبانی ایران رنتر تماس نمایید.

عمر کالاهای ایران رنتر

iranrenter

ایران رنتر به منظور شفاف سازی و دادن آگهی به مشتریان عمر گذشته از هر کالا را در کنار آن درج کرده است تا مشتریان به راحتی بتوانند از میزان کارکرد کالایی که قصد اجاره آن را دارند مطلع شوند.با این حال حتی برای کالاهایی که کارکرده باشند ایران رنتر تضمین سلامت کالاها را هنگام تحویل تضمین می کند.کالاهایی که به عنوان کالای آکبند مشخص شده اند کمتر 6 ماه مورد استفاده قرار گرفتند.کالاهای در حد نو کمتر یک سال و کالاهای کارکرده بیشتر از یک سال اجاره داده شده اند.