ثبت سفارش:
ابتدا با یکی از شماره های 66127403 و یا 66569109 تماس نمایید.همکاران بخش مربوطه شما را راهنمایی و مشاوره می کنند.به منظور عقد قرار داد و دریافت پیش فاکتور می توانیم به صورت غیر حضوری از طریق فاکس یا ایمیل اطلاعات را برای شما ارسال کنیم و یا به صورت حضوری در دفتر شرکت حضور نمایید.

 

روش های ارسال:
در اکثر موارد ایران رنتر ارسال کالا ها را در محدوده تهران و کرج انجام می دهد.هزینه های ارسال به طور جداگانه محاسبه می شود.در صورت دلخواه می توانید از محل انبار شرکت(محدوده ی میدان جمهوری) کالا ها را دریافت کنید.

 

روش های پرداخت:
برای رزرو هر برنامه می توانید پس از عقد قرارداد کل مبلغ را به شماره حساب های شرکت واریز نمایید.در صورت دلخواه
حداقل 50% مبلغ کل قرار داد را قبل از برنامه بایستی تسویه نمایید.باقی مبلغ قرارداد پس از نصب و راه اندازی دریافت می شود.
شماره کارت:1051-4970-3372-6104
شماره حساب:28/572333
بانک ملت به نام غلامعلی حق رنجبر
نصب و راه اندازی:
ایران رنتر با دارا بودن نیروی آموزش دیده و متخصص آمادگی اعزام کارشناس به منظور نصب و راه اندازی  جهت مراسم ها را دارد.در صورت لزوم کارشناسانان فنی ما تا پایان مراسم در خدمت مشتریان می باشند.هزینه نصب و اپراتور به صورت جداگانه محاسبه می شود.

 

ضمانت:
قرارداد هایی که بدون اپراتور می باشد به عنوان ضمانت مدارک شناسایی از مشتریان دریافت می شود.همچنین مشتریانی که برای اولین بار از خدمات شرکت استفاده می کنند ایران رنتر کالا ها را به یک مکان ثابت تحویل می دهد و در صورت نیاز این حق را دارد تا از همسایگان استعلام های مورد نیاز را انجام دهد.
 
 تحویل:
در صورتی که کالا ها همراه با اپراتور اجاره شوند شما مسئولیتی در قبال خرابی و آسیب دیدگی اجناس ندارید.اما اگر کالایی بدون اپراتور دریافت شود قبل از تحویل کالا به مشتری اجناس کاملا تست شده و به  صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.در صورت خرابی یا مفقود شدن اجناس به هر دلیلی خسارت وارد شده بر عهده مشتری است.

 

بازگشت:
کالا ها طبق قرارداد در بازه ی زمانی مشخص اجاره داده می شود.مشتریان ملزم هستند تا در زمان مشخص شده کالا را تحویل شرکت دهند.در صورت تاخیر بابت هر روز جریمه ای طبق قرارداد منعقد شده متحمل مشتریان می شود.

 

کنسلی:
در صورت کنسل کردن بیعانه به صورت کامل مرجوع می شود و مشکل خاصی در این زمینه برای مشتریبان به وجود نمی آید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر