جستجوی فروشگاه

افزایش سود سرمایه گذاری در ایران رنتر از 20 درصد به 24 درصد

تاریخ: 07 اسفند 1397

عموماً فروشندگان سنتی برای فروش اقساطی درخواست چک و ضامن می‌کنند، اگر به بانک هم برای دریافت وام حتی برای مبالغ کم مراجعه کرده باشید خواهید دید که داشتن ضامن معتبر از اولین شرایط آن است. از سوی دیگر جالب است بدانید در ایران تعداد افراد دارای دسته چک در ایران حداکثر 3 تا 5 میلیون نفر است.

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که هرگاه صحبت از گرفتن وام یا خرید اقساطی می‌شود اکثر افراد به دلیل نداشتن ضامن دولتی گله و شکایت می‌کنند. این موارد باعث شده افراد برای آنکه بتوانند از امکاناتی که نیاز به داشتن اعتبار دارد استفاده کنند دچار مشکل و دردسر شوند.

ایران‌ رنتر در طی این مدتی که اقدام به فروش اقساطی کالا کرده، توانسته است این اعتبار را به خریداران اقساطی بدون دریافت چک یا ضامن اعطا کند؛ از این رو، هر روز بر تقاضای خرید اقساطی از سایت ایران رنتر افزوده می‌شود و ما گاهی اوقات به دلیل مازاد تقاضا بر عرضه در قسمت تأمین سرمایه از ارسال به موقع کالاهای خریداری شده معذوریم.

به همین خاطر و در راستای افزایش قدرت خرید همه افراد جامعه و نیز خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مشتریان ایران رنتر تصمیم گرفتیم تا با کاهش بخشی از سود ایران رنتر، سود پرداختی به سرمایه‌گذاران را افزایش دهیم تا بتوانیم مشارکتی هرچه بهتر برای ایجاد شرایطی ایده‌آل در خرید اقساطی از ایران رنتر فراهم کنیم.

با توجه به آنچه گفته شد سود ایران رنتر را از 20 درصد سالانه به 24 درصد افزایش داده‌ایم.

سرمایه گذاری در ایران رنتر به دلیل آنکه سرمایه‎گذاران از ماه اول علاوه بر سود، بخشی از پول خود را دریافت می‌کنند از بازده بالایی برخوردار است. با افزایش سود دریافتی برای سرمایه‌گذاران می‌توانیم بگوییم بازده مالی سرمایه گذاری در ایران رنتر نزدیک به 50 درصد است.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که سود دریافتی ایران رنتر از خریداران اقساطی همان 24 درصد است و افزایشی در قسمت خرید اقساطی نداشته‌ایم. همچنین لازم به تأکید است که این افزایش سود سرمایه گذاری با کاهش سود ایران رنتر صورت گرفته است و سود اصلی ایران رنتر صرفاً از خریدهای عمده به دست می‌آید.

اگر علاقمند به استفاده از این فرصت ویژه هستید، می توانید از «لیست در انتظار تأمین» شروع به سرمایه گذاری کنید.