جستجوی فروشگاه

تقویت سه اصل مهم در سرمایه‌گذاری در ایران‌رنتر

تاریخ: 05 اردیبهشت 1398

ریسک پایین، شفافیت و شرعی بودن سه اصل مهم سرمایه‌گذاری در ایران‌رنتر هستند. ما برای تقویت و گسترش هرچه بیشتر این سه اصل همیشه به دنبال راه‌های جدید و به‌روز هستیم.

همانطوری که می‌دانید طبق قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران هیچ نهاد، شرکت یا مؤسسه مالی اجازه جذب سپرده عمومی را ندارد. با توجه به آنکه بخشی از پلتفرم ایران‌رنتر مربوط به سرمایه‌گذاری است ممکن بود برای برخی این شبه به وجود بیاید که ایران‌رنتر به جذب سپرده عمومی می‌پردازد.

در نظر داشته باشید که سرمایه جذب شده از سرمایه‌گذاران در ایران‌رنتر برای پاسخ به درخواست متقاضیان کارت اعتباری خرید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تا پیش از این سرمایه سرمایه‌گذاران به حساب ایران‌رنتر واریز شده و ایران‌رنتر آن را به حساب فروشگاه‌های آنلاین کارت اعتباری خرید واریز می‌کرد.

با همکاری یک استارتاپ در حوزه فین‌تک، سرویس «تسهیم» را راه‌اندازی کرده‌ایم. با استفاده از این سرویس سرمایه تأمین شده توسط سرمایه‌گذاران مستقیماً به حساب فروشگاه‌های آنلاین کارت اعتباری خرید واریز می‌شود.

برای مثال، اگر شما یک کارت اعتباری خرید 5 میلیون تومانی دیجی‌کالا و یک کارت اعتباری خرید 3 میلیون تومانی سفرمی را تأمین سرمایه ‌کنید، با استفاده از سرویس تسهیم مستقیماً 5 میلیون تومان به حساب سایت دیجی‌کالا و 3 میلیون تومان به حساب سایت سفرمی واریز خواهد شد.

از مزایای این سرویس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش بیشتر ریسک سرمایه‌گذاری: ضمانت ایران‌رنتر و اعتبارسنجی هوشمند افراد از مهم‌ترین موارد برای ریسک پایین سرمایه‌گذاری در ایران رنتر بوده است. با استفاده از این سرویس، سرمایه‌گذاران دیگر نگرانی بابت اینکه سرمایه‌شان بعد از واریز به حساب ایران‌رنتر ممکن است در مواردی غیر از کارت اعتباری خرید مورد استفاده قرار بگیرد نخواهند داشت و این موضوع ریسک سرمایه‌گذاری آن‌ها را کاهش می‌دهد.

افزایش بیشتر شفافیت سرمایه‌گذاری: وجود پنل اختصاصی برای هر سرمایه‌گذار و نمایش کامل اطلاعات مربوط به سرمایه‌گذاری هر فرد مؤید شفافیت سرمایه‌گذاری در ایران‌رنتر است. سرویس تسهیم دلیل دیگری بر شفاف بودن این روش سرمایه‌گذاری است.

اطمینان بیشتر از شرعی بودن این روش سرمایه‌گذاری: با به کارگیری سرویس تسهیم، سرمایه‌گذاران نسبت به صرف سرمایه‌شان برای خرید و فروش اقساطی کارت اعتباری خرید مطمئن شده و با خیال راحت به سرمایه گذاری در ایران‌رنتر می‌پردازند.

با راه‌اندازی این سرویس شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی به سرمایه‌گذاری در ایران‌رنتر پرداخته و ارزش سرمایه خود را حفظ کنید.