آینده را امروز تجربه کن

ما در ایران‌رنتر باور داریم که می‌توان آینده را همین امروز تجربه کرد و با استفاده از روش‌های به‌روز و مدرن امکان خرید را برای همه افراد فراهم آورد. اعتماد به همه اقشار جامعه از مهم‌ترین اهداف ما در ایران‌رنتر است و خوشحال هستیم که تمام افراد جامعه با هر سطح درآمدی می‌توانند از همراهان ما باشند.

ایران‌رنتر برند شرکت دانش‌بنیان «هوشمند آرمان گستر آریا» به شماره ثبت 510136 دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و مجوز از اتحادیه کسب‌و‌کارهای مجازی است که در سال 1394 توسط سه هم‌بنیانگذار با ایده اجاره وسایل شروع به کار کرد؛ سپس با چرخشی که در مدل کسب و کار خود ایجاد کرد به اولین پلتفرم فروش اقساطی تبدیل شد که متشکل از تیمی 80 نفره از متخصصین است.

بزرگ‌ترین پلتفرم فروش اقساطی در ایران

ایران‌ رنتر، راه‌حلی برای «خرید اعتباری هوشمند» یک پلتفرم فروش اعتباری است که برای آن دو بخش برای خرید اقساطی و سرمایه‌گذاری فراهم کرده‌ایم. خرید اقساطی از ایران‌رنتر که با اعتبارسنجی افراد انجام می‌شود، کاملاً آنلاین و بدون چک و ضامن است. تأمین‌کنندگان نیز با تأمین وجه برای خرید وسایل می‌توانند در ایران‌رنتر یک سرمایه‌گذاری هوشمند و مدرن داشته باشند. این یعنی ایران‌رنتر به عنوان خلاقانه‌ترین پلتفرم فروش اقساطی سرمایه‌گذاران را به خریداران متصل می‌کند. کالاهای موجود در پلتفرم ایران‌رنتر شامل وسایل دیجیتال، مد و استایل، وسایل خانگی، سرگرمی و ... است.

خرید از همه جا، پرداخت در ایران‌رنتر

خلاقیت همیشه برای ما از اهمیت زیادی برخوردار بوده است و ما به دنبال جدیدترین و خلاقانه‌ترین راه‌ها برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان بوده‌ایم. از این‌رو در جهت ایجاد شرایطی ایده‌آل برای خرید اقساطی مشتریان با همکاری بهترین سایت‌های فروشگاهی «کارت اعتباری خرید» را معرفی کردیم. با تهیه کارت اعتباری خرید می‌توانید به راحتی از سایت‌های طرف قرارداد با ایران‌رنتر همچون دیجی‌کالا، بامیلو، مدیسه، لیون کامپیوتر و ... خرید کنید و هزینه را به صورت اقساطی در سایت ایران‌رنتر پرداخت کنید. راهنمای کارت اعتباری خرید

یک فرصت جذاب برای سرمایه‌گذاری

با گسترش خدمات ارائه شده اینترنتی یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب را برای کسانی که تمایل به سرمایه‌گذاری آنلاین دارند معرفی کرده‌ایم. در این مدل سرمایه‌گذاری که مختص به ایران رنتر است؛ شرایطی ایجاد کرده‌ایم تا سرمایه‌گذاران با تأمین سرمایه وسایل مورد درخواست متقاضیان خریداقساطی یک سرمایه‌گذاری هوشمند انجام ‌دهند. از آنجاییکه فروش اقساطی یکی از انواع عقود اسلامی است، این سرمایه‌گذاری کاملاً شرعی و قانونی بوده و از بازده قابل‌توجهی برخوردار است، همچنین با فراهم آوردن امکان مشاهده لیست خریداران اقساطی برای سرمایه‌گذاران بر شفافیت هرچه بیشتر این روش سرمایه‌گذاری تأکید کرده‌ایم. راهنمای سرمایه‌گذاری

اعتبارسنجی هوشمند، ابزاری مدرن

در ایران‌رنتر متقاضیان خرید اقساطی را براساس روش‌های رتبه‌بندی اعتبار (بررسی سوابق بانکی، هویتی، اشتغال و سکونت به صورت آنلاین)، اعتبارسنجی می‌کنیم و با استفاده از الگوریتم‌های پیش‌بینی توانسته‌ایم نرخ نکول را کاهش داده و از این طریق ریسک سرمایه‌گذاری را کم کرده‌ایم. به علاوه، با توجه به رفتار پرداخت مشتریان (پرداخت به موقع اقساط، تعجیل یا تأخیر در پرداخت اقساط و ...) نمره‌ای با عنوان «نمره اعتبار» به آن‌ها تعلق می‌گیرد که سقف اعتبار برای خریدهای بعدی از ایران‌رنتر و نیاز به اعتبارسنجی دوباره را مشخص می‌کند. راهنمای نمره اعتبار

چشم‌انداز آینده

از آنجایی که خرید اقساطی یکی از راه‌حل‌های موجود برای خرید وسایل مورد نیاز افراد است و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و متعاقب آن اهمیت زمان در دنیای مدرن امروزی، توانستیم ایران‌رنتر را به فروشگاهی آنلاین برای فروش اقساطی تبدیل کنیم که طیف وسیعی از وسایل و خدمات را پوشش داده و همچنان در حال گسترش این وسایل و خدمات است. سهولت و سرعت بیشتر در ارائه خدمات و اعتبارسنجی افراد که همه در فرآیندی کاملاً آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری صورت می‌گیرد یکی از اهداف مهم ما در راستای رضایت بیشتر مشتریان است و برای آن به امتحان روش‌های جدید و به‌روز می‌پردازیم. ما به نیاز مشتریان می‌اندیشیم و به دنبال راه‌هایی نوآورانه و راحت برای خرید اقساطی و ارائه خدمت هر چه بهتر به آن‌ها هستیم.

خرسندیم که تا به این جا توانسته‌ایم قدمی رو به جلو در جهت کاهش رکود، افزایش قدرت خرید، افزایش فروش برندهای ایرانی و افزایش عدالت اجتماعی برداریم و امیدواریم در آینده بتوانیم خدماتی هر چه بهتر ارائه کنیم.