جستجوی فروشگاه

ارزش ها

اعتبارسنجی آنلاین

ببرای خرید اقساطی از ایران‌رنتر از اعتبارسنجی آنلایناستفاده می‌شود. به این صورت که شما تصویر تمام مدارک مورد نیاز برای ضمانت را در پنل کاربری خود آپلود می‌کنید و کارشناسان اعتبارسنجی ایران رنتر آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند. همه این فرآیند کاملاً آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری خواهد بود.

پرداخت آنلاین اقساط

ازآنجاییکه در دنیای مدرن امروز، زمان از ارزش بالایی برخوردار است. اینکه بتوانید کارهای زمان بر را به راحتی و سریع انجام دهید یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. ایران‌رنتر با احترامی که برای زمان شما قائل است، برای پرداخت اقساط راه‌حلی بهینه دارد و آن پرداخت کاملاً آنلاین اقساط است. شما می توانید با مشاهده جدول اقساط ماهانه در پنل کاربری اقساط خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

بدون نیاز به پیش پرداخت

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد از خرید اقساطی امتناع می‌کنند پیش‌پرداخت است. در همین راستا از آنجاییکه یکی از اهداف ایران‌رنتر سهولت در پرداخت برای خرید اقساطی است، شما می‌توانید برای خریدهای پایین‌تر از ۴ میلیون تومان بدون پیش پرداخت اقدام به خرید اقساطی از ایران‌رنتر کنید. همین موضوع امکان خرید اقساطی را برای تمام افراد جامعه راحت کرده است.

بدون نیاز به چک و ضامن

برای خرید اقساطی به شکل سنتی لازم است شما چک و ضامن داشته باشید اما با شرایط فعلی جامعه امکان فراهم آوردن هریک از این موارد برای بسیاری از افراد سخت و دشوار است. برای خرید از ایران رنتر شما نیاز به ارائه هیچ یک از این موارد ندارید و تنها ارائه چند مدرک برای ضمانت کافی است.

بدون نیاز به مراجعه حضوری

در دنیای مدرن امروزی که به دلیل اهمیت زمان همه فعالیت ها به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود لزوم خرید آنلاین نیز از مهم‌ترین دغدغه افراد محسوب می‌شود. ایران‌رنتر روند فروش اقساطی را به صورتی کاملاً آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم آورده است.