جستجوی فروشگاه

آینده را امروز تجربه کن

 • ایران‌رنتر را در سال 1394 توسط سه هم‌بنیانگذار تأسیس کردیم که در ابتدا تنها یک استارتاپ اجاره وسایل و تجهیزات نمایشگاه بود.
 • بعد از استقبال مشتریان و با جذب اولین راند سرمایه از شرکت سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در اواسط سال 1395 علاوه بر اجاره وسایل و تجهیزات رویدادها و نمایشگاه‌ها، امکان اجاره وسایل دیگر همچون وسایل سفر، کودک، ورزشی و دیجیتال را نیز فراهم آوردیم.
 • در بهمن 95 دومین سرمایه را مجدداً از شرکت سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ جذب کردیم و به معرفی مدل اجاره با امکان مالکیت پرداختیم. در این مدل مشتریان می‌توانستند با پرداخت اجاره ماهانه از وسیله مورد نظرشان استفاده کرده و در صورت عدم نیاز، آن را به ایران‌رنتر برگردانند و یا پس از پرداخت 12 ماه اجاره مالک وسایل کاملاً نو شوند.
 • در خرداد سال 1396 یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب را برای کسانی که تمایل به سرمایه‌گذاری دارند معرفی کردیم. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانستند با تأمین سرمایه لازم برای خرید وسایل به منظور اجاره با امکان مالکیت، یک سرمایه‌گذاری هوشمند انجام دهند.
 • با معرفی این مدل سرمایه‌گذاری که مختص به ایران رنتر است و رشد چشمگیر آن توانستیم در بهمن ماه سال 1396 سومین جذب سرمایه مشترک را از شرکت سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان و بنیاد برکت به دست آوریم.
 • برگی دیگر
  با روند رو‌به‌رشدی که در این چند سال داشتیم و با وجود تقاضاهای روزافزون برای خرید اقساطی، برآن شدیم تا خدمات ارائه شده توسط ایران‌رنتر را به دو دسته تقسیم کرده و برای هر کدام یک سایت مجزا داشته باشیم. از این رو، خدمت اجاره وسایل را در سایت دیگری به نام نوین‌رنتر (www.novinrenter.com) ادامه داده و با تغییر مدل کسب و کار اجاره با امکان مالکیت به خرید اقساطی، سایت ایران‌رنتر را به اولین پلتفرم فروش اقساطی تبدیل کردیم.
  با این رویکرد جدید همچنان سرمایه‌گذاران برای فروش اقساطی وسایل در ایران‌رنتر سرمایه‌گذاری کرده و مشتریان می‌توانستند از خرید اقساطی وسایل که کاملاً آنلاین و بدون نیاز به چک و ضامن بود استفاده کنند.
 • ایده کارت اعتباری خرید
  با توجه به استقبال گسترده از خرید اقساطی وسایل و درخواست خرید اقساطی از دیگر حوزه‌ها مانند بلیط قطار و هواپیما، خدمات و ... در پاییز 97 به منظور بالا بردن کیفیت خدمات با همکاری سایت‌های فروش آنلاین، ایده «کارت اعتباری خرید» را پیاده‌سازی کردیم. مشتریان علاوه بر خرید اقساطی وسایل، با تهیه کارت اعتباری خرید می‌توانستند از دیگر فروشگاه‌های آنلاین نیز به به صورت اقساطی خرید کنند و اقساط را ماهانه در ایران‌رنتر پرداخت کنند.
 • بازخرید سهام ایران‌رنتر
  با رشدی که ایران‌رنتر در این مدت داشت، در بهمن 97 تیم کارآفرینی موفق به خرید سهام سرمایه‌گذاران شد و در حال حاضر مالک صد در صد سهام شرکت است.
 • خداحافظ فروش اقساطی کالا!
  با حمایت و استقبال خریداران از ایده «کارت اعتباری خرید» با آغاز سال 98 بر آن شدیم با افزایش تمرکز بر این ایده و حذف کالا از سایت ایران رنتر تنوع بیشتری در فروش اقساطی کالاها و خدمات داشته باشیم. از این رو، با ایجاد ارتباط بیشتر با شرکای استراتژیک خود توانسته‌ایم نقش به‌سزایی در افزایش فروش کسب و کارهای آنلاین داشته باشیم و قدمی هر چند کوچک در حمایت از اقتصاد ملی برداریم.
 • چشم‌انداز آینده
  با توجه به ضعف موجود در صنعت تسهیلات در کشور، ما در ایران‌رنتر قصد داریم با ایجاد تحول در این صنعت و گسترش فرآیند دریافت اعتباری بتوانیم قدم‌های مثبتی در این جهت برداشته و این صنعت را به دیگر حوزه‌های خدمات آنلاین گسترش دهیم. امید که بتوانیم...